Polityka prywatności

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie przez sklep urzadzenia-kosmetyczne.com danych osobowych zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie z 27.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.Nr 133 poz.883 z 1997 z późń. zmianami).

2. Firma Digital Net zobowiązuje się do ochrony danych Klienta zgodnie z ustawą wymienioną w punkcie 1.

3. Dane naszych Klientów zbieramy podczas ich rejestracji, transakcji zakupu, kontaktu telefonicznego, bądź przez pocztę elektroniczną,a także automatycznie podczas wizyty na naszej stronie.

4. Klient posiada prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania oraz do rezygnacji z ich przetwarzania przez sklep Digital Net (danych użytych do transakcji zakupu nie można już zmieniać, ani usuwać, a także danych zbieranych automatycznie nie można już w żaden sposób korygować).

5. Strona www.urzadzenia-kosmetyczne.com nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych swoich Klientów.

6. Dane naszych Klientów wykorzystujemy w celu:

a. obowiązkowej rejestracji, aby zalogować się do naszego serwisu

b. kontaktu z Klienetm w celu potwierdzenia i realizacji zamówienia

c. obsługi transakcji zakupu, w tym autoryzacji karty kredytowej oraz w przekazywaniu danych firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia karty kredytowej Klienta (dane Klienta nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu)

d. odpowiedzi na pytania Klientów

e. wysyłki newslettera (Klient jednak musi wyrazić na to zgodę)

f. analizy statystycznej (analiza zachowań użytkowników na stronie urzadzenia-kosmetyczne.com, zbieranie danych demograficznych, personalizacji zawartości naszych stron. Dane te zbierana są automatycznie).

g. dane korenspondencyjne między sklepem Digital Net, a Klientem są wykorzystywane tylko w celu odpowiedzi na pytania.

h. w przypadku kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych, dane naszych Klientów mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

i. w przypadku naruszenia Regulaminu sklepu www.urzadzenia-kosmetyczne.com, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości.

7. Klienci udostępniając nam swój adres e-mail wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Digital Net.

8. Digital Net z Klientami kontaktuje sie telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

9. Dane osobowe z naszej witryny www.urzadzenia-kosmetyczne.com przekazywane są do nas za pomocą połączenia szyfrowanego przy użyciu protokołu SSL.

10. Dane Firmy:

 

Digital Net
UL. Malczewskiego 18a

26-600 Radom

NIP: 7961049519

REGON: 670764141
 

11. Digital Net zastrzega sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej na tej stronie.

12. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy na adres : m.lipiec@digitalnet.com.pl

 

by: Projekt-Net